nedeľa 8. februára 2009

30. November 2008 - Môj veľký deň

Dnes mám svoj veľký deň. oslavujem svoj 1. rok života Keď som sa ráno zobudila, tak ma čakal pekne vyzdobený byt. Všade boli balóniky a na stene visel transparent. Hned som tušila, že niečo sa deje...

Na hlavu som mi mamka s ockom nasadili strasne čudnú vec. Bola som veľmi zvedavá a tak som si tú vec dávala dolu. Ale ockovi sa podaril spraviť jeden záber aj s mojim narodeninovým klobúkom. No nie je smiešný?:)
Popriali mi veľa zdravia do dalších rokov. v našom prípade to nie je iba fráza. Zdravie je to najcennejšie čo si človek môže želať. Škoda len, že ľudia si túto skutočnosť začnú uvedomovať až vtedy keď ho stratia...


Nechýbala ani narodeninová torta v tvare šaška. To preto aby som mala vždy úsmev na perách a veľa elánu do života. Budem ho veľmi potrebovať. i keď ja som veľká bojovníčka a napriek tomu že na tomto svete som len rok, dokázala som toho strašne veľa. Vybojovala som si miesto na tomto svete a len tak ľahko sa nevzdám ja ani moja mamka s ockom!!!!!
Ja som mala svoju vlastnú tortičku, na ktorej som si pochutila. Sviečku za mna sfúkli mamka a ocko aj si želali jeden obrovský sen:) Určite sa splní, pretože tomu veríme!
Dostala som veľa darčekov...
Prišla mi zagratulovať aj moja prababička...
a nechýbali ani starí rodičia

Žiadne komentáre: